Inženirsko oblikovanje v praksi – strokovno predavanje

Spoštovani študenti, spoštovani absolventi, vabimo vas na strokovno predavanje z naslovom »Inženirsko oblikovanje v praksi«, ki bo v sredo, 6. aprila 2022 ob 10:00 v predavalnici B-301 na Fakulteti za strojništvo UM. Na predavanju bodo sodelovali diplomanti naše fakultete, ki v uspešnih slovenskih in mednarodnih podjetjih delujejo kot razvojni inženirji – inženirski oblikovalci:

• Goran Đukić, univ. dipl. inž. str. – inženirski oblikovalec; Medicop d.o.o. Murska Sobota
  • Marko Vurzer, univ. dipl. inž. str. – inženirski oblikovalec; Tajfun Planina d.o.o. Planina pri Sevnici
  • Janko Leskovar, univ. dipl. inž. str. – inženirski oblikovalec; Magna Steyr Graz (AT)

Skozi prikaz dela bodo predavatelji predstavili kompetence, znanja in izzive, s katerimi se razvojni inženirji – inženirski oblikovalci srečujejo v realnem okolju. Vljudno vabljeni!